< Ana Sayfa
Size en uygun WATERBOX'ı belirlememiz için görüşelim...
Keşif ve ücretsiz su testi yaptırabilir, ürünün çalışmasını yakından izleyebilirsiniz!
Ad soyad:
Telefon:
İl:
Kategori:
Mesajınız:

Tanıtım Gönüllülerine Katılın

Alttaki formu doldurun, özgür ve kazançlı kariyerinize başlamak için telefonumuzu bekleyin!

Ad soyad:Açık adres:
Telefon:
Meslek:
İl:

Siz de bize katılır mısınız?

 • İnsan sağlığına hizmet ediyoruz.
 • Çevre temizliğine katkı sağlıyoruz.
 • Küresel ısınmaya karşı duruyoruz.
 • İşsizliğe çözüm oluyoruz.
 • Ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.
 • Aile bütçemiz için gelir elde ediyoruz.
 • Hayırlı işler yapıyor, insanların dualarını alıyoruz, Unutmayın!..
  Bir gün mutlaka, herkes içtiği suyu kendi üretecek ve o gün en çok tercih edilen Waterbox olacaktır!

  Waterbox Tanıtım Organizasyonu

  Firmamız daha iyi hizmet verebilmek için zincir mağaza satış sistemi yerine, müşteri mekanında içme suyu ve Waterbox teknolojisi hakkında tanıtım, test ve keşiflerin yapıldığı toplantılı satış sistemini (party selling system) benimsemiştir. Bu doğrultuda ürün uzmanlarından oluşan kendi tanıtım organizasyonuyla satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Waterbox tanıtım sisteminde müşteri ürüne değil, ürün müşteriye gider. Bu sayede sadece görerek değil, dokunarak, çalıştırarak hatta belirli bir süre kullanarak satın almaya karar verilir.

  Memnuniyetinin en üst düzeyde tutulduğu bu sistemde müşteriler ihtiyaçları olduğu anda arayıp yardım alabilecekleri hatta çağırabilecekleri bir ürün uzmanına sahip olurlar.
  Organizasyon, ürünler konusunda uzman Tanıtım Görevlileri, Menajerler ve Koordinatörlerden oluşur. Asıl faaliyet Waterbox tanıtımı yapmaktır. Satış yapılmaz, sipariş alınır.

  Kimler Katılabilir?

  İnsan ilişkileri konusunda kendisini başarılı bulan, verilen eğitimleri öğrenip uygulayabilen herkes organizasyona katılma şansına sahiptir.

  Sermaye ihtiyacı yoktur. Kişiler çalışma saatlerini kendileri belirler. Sipariş aldıkları ürünler üzerinden prim kazanırlar.

  Ev hanımları, emekliler, memurlar, esnaflar, mühendisler, öğretmenler, hemşireler, her yaştan her meslekten kişilerin bulunduğu Waterbox tanıtım organizasyonu benzersiz bir çalışma ortamı sunmaktadır.