< Ana Sayfa
Size en uygun WATERBOX'ı belirlememiz için görüşelim...
Keşif ve ücretsiz su testi yaptırabilir, ürünün çalışmasını yakından izleyebilirsiniz!
Ad soyad:
Telefon:
İl:
Kategori:
Mesajınız:

Şirketimiz

SUKUTUSU İÇME SUYU TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

SUKUTUSU A.Ş. sahip olduğu Waterbox markası ile, niteliksiz musluk suyundan "ideal içme suyu" üreten ileri teknoloji arıtma cihazları üretmekte ve kendi 'tanıtım organizasyonu' ile satışını gerçekleştirmektedir.

2000'li yılların başında Ankara'da kurulan firmamız, ilk olarak modern üretim tesislerinde Türkiye şartlarına en uygun, değişik müşteri taleplerine cevap verebilecek nitelikte ve beyaz eşya sınıfında modeller geliştirmiş, ardından "içtiğiniz suyu kendiniz üretin" sloganıyla birçok ilde tanıtım ofisleri açmıştır. Firmamız daha iyi hizmet verebilmek için zincir mağaza satış sistemi yerine, müşterinin kendi mekanında içme suyu ve Waterbox teknolojisi hakkında tanıtım, test ve keşiflerin yapıldığı toplantılı satış sistemini (party selling system) benimsemiştir. Bu doğrultuda, kadrolu ve part time ürün uzmanlarından oluşan kendi tanıtım organizasyonuyla satış faaliyetlerini yürütmektedir.

SUKUTUSU A.Ş. sadece yurtiçinde değil, uluslararası fuarlarda da boy göstermekte ve başta ABD olmak üzere Polonya, İspanya, Almanya gibi birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır.

Waterbox

Bugün, gerek evlerde gerekse büyük küçük tüm işyerlerinde içme suyu ihtiyacına kesin çözüm olarak her geçen gün daha da yaygınlaşan Waterbox, birçok konuda benzersizliği ve ilklere attığı imzalarla sektörünün lider markasıdır.

Waterbox, her geçen gün artan memnun müşteri kitlesi ile kalitesini ispat etmiş, tasarım tescil patentleri ile benzersiz, değişik müşteri taleplerine cevap verebilecek model çeşitliliğine sahip, güçlü teknik servis ve yedek parça desteği ile büyük bir markadır.

Teknik Destek

Teknik destek, firmamızın üzerinde hassasiyetle durduğu bir mevzudur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, satış sonrası teknik destek hizmetlerinde ürünlerinin her zaman arkasında olan Waterbox, kullanılmakta olan ürünlerin verimliliklerini kontrol altında tutmak amacıyla, sektörünün en kapsamlı ürün takip sistemi yazılımını geliştirerek, Bilgi İşlem Merkezi'ni kurmuştur. Ülke çapındaki Teknik Destek noktalarımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Misyonumuz

İçme suyu kaynaklarının giderek azaldığı ve niteliğinin bozulduğu günümüzde, halkımıza kendi mekanlarında ideal içme suyu üretebilecekleri ileri teknoloji içme suyu arıtma cihazları geliştirmek, üretmek, tanıtmak ve bu yolla yaşam kalitelerini artırmak misyonuna sahibiz.

Araştırma Geliştirme

Bir gün mutlaka su içilen her yerde profesyonel bir içme suyu arıtma cihazı bulunacağını iddia eden firmamız, sektöründe hep önde olmak için AR-GE çalışmalarına son derece önem vermekte ve bu çerçevede KOSGEB, Tübitak ve Türk Teknoloji Geliştirme Vakfı'yla ortak projeler yürütmektedir.

Kalite ve Teknoloji

Türkiye'nin tek ISO 9001:2008 kalite belgeli içme suyu üretme makinesi olan Waterbox, kendi filtrelerini ve fitinglerini üretebilen dünyadaki sayılı markalardan biridir. Ürünlerinde Türkiye koşullarına göre tasarlanmış ve patenti alınmış kapsül filtreler ve bas-çek fitingler kullanır. Kapsül filtreler gerek suyu arıtmadaki performanslarıyla, gerekse görünümleriyle benzersizlerdir. Bas-Çek fitingler ise daha steril, hızlı ve dayanıklı bağlantı sağlarlar.

SUKUTUSU A.Ş. Dünya Su Kalite Derneği (WQA) üyesidir. Ürünlerinde NSF ve FDA gibi sağlık kurumlarınca onaylı malzemeler kullanır.

NSF nedir? (ingilizce)
FDA nedir?