< Ana Sayfa
Size en uygun WATERBOX'ı belirlememiz için görüşelim...
Keşif ve ücretsiz su testi yaptırabilir, ürünün çalışmasını yakından izleyebilirsiniz!
Ad soyad:
Telefon:
İl:
Kategori:
Mesajınız:

Ne Dediler

Salih Hekimoğlu
Emekli Başkomiser / Balıkesir


Çok kıymetli kardeşim Adeviye Çağlar Hanım,

Her şeyden önce sonsuz selam ve sevgilerimi sunar, sağlık ve esenlikler dilerim. Nasılsınız? İyi misiniz? Allah'tan iyilik ve sağlığınızı dilerim. Müsterih olunuz. HİÇ BİR PROBLEM YOKTUR. Sadece teşekkür etmek için yazıyorum.
08.08.2009 tarihli mektubumdan sonra ilgilendiniz ve ön arıtma yapan bir cihaz gönderdiniz. Bize 24.08.2009 günü geldi ve Ömer Demirel öğretmen arkadaşım 27.08.2009 tarihinde yerine monte ediverdi. Ve problem tamamen kalktı. Burada eşim Hatice Hekimoğlu da size selam ve sevgiler sunuyor. Burada Emre Ermiş Bey'e de ayrıca çok çok teşekkür ediyorum.
Bu vesileyle 2010 yeni yılınızı da kutlar, selamlarımı tekrar sunarım.
Ali Kaya
Tuna Ozalit San. ve Tic. Ltd. Şti. / İstanbul


Sayın Sukutusu İçme Suyu sahibi ve çalışanları,

Bizler Tuna Ozalit San. ve Tic. Ltd. Şirketi çalışanları, Ali Kaya, Önder Kaya ve aileleri olarak sizlere müteşekkiriz.

100238 ve 100681 no'lu sözleşmelerle işyerimizde, 150454 ve 150456 no'lu sözleşmelerle de evlerimizde bizlere gerçek doğal su tadını ve lezzetini tattırdığınız için, sizlere duacıyız. Çünkü ülkemizde üreten, iş imkanı sağlayan, daha da ötesi önce insan sağlığı için çalışan firma ve insanlara çok ihtiyacımız var.
Su cihazımızı almamızda bizleri fikren aydınlattıkları için Mine-Cemal Şikar çiftine teşekkürlerimizi sunup, başarılarının devamını diliyorum.
Ülkece üreten ve mutlu olan bir Türkiye dileği ile...
Mustafa İnce
Özince Mobilya A.Ş. Ankara / Yönetim Kurulu Başkanı


Sevgili Waterbox,
Ben Ankara'nın Siteler Semti'nde mobilya imalatı ve satış ve pazarlama yapan firmanın yönetim kurulu başkanıyım.

Kardeşim ile birlikte Ankara'nın suyu bozulalı, içme suyu adına birçok denemeler yaptık.
Piyasada damacana dedikleri paketlenmiş suları mı satın almadık, 40-50 kilometre gidiş, bir o kadar da gelişi sayacak olursak, haftada yüzlerce kilometre, kaynak suyu zannettiğimiz suları mı getirmedik. Kısacası, alternatif zannettiğimiz birçok yolu denedik.

Taa ki, firmanız adına ziyaretime gelip, bana cihazınızı tanıtan, benim de yaklaşık 20 yıldır arkadaşım, dostum olan Yaşar Özdemir ve eşinin bana su arıtma işinde en geçerli sistemin bu olduğunu anlatana kadar çilemiz sürdü gitti.

Ne var ki, daha ilk tanıtımda hemen kardeşim ve ben birer tane su arıtma cihazımızı alıp, evlerimize kurdurduk ve bu çilemiz bitti.

Artık ne içtiğimizi biliyoruz. Ve içimiz de gönlümüz de çok rahat. Ayrıca cihazınızın mükemmelliği kadar mükemmel gördüğümüz bir olayı daha paylaşmadan edemeyeceğim.
Cihazı kurduktan bir müddet sonra, görevlinizin elinde çerçeve içinde fidan sertifikası ve bir de duş filtresi ile yeniden ziyaretime gelmesi, duygularımı nasıl da doruklara taşıdı anlatamam. Çünkü ben "Biraz sonra kıyamet kopacağını dahi bilsen, önce elindeki fidanı dikmelisin" diyen o güzel insanın ümmetiyim. Ayrıca "Ormanlarımdan yaş kesenin başını keserim" diyen Fatih Sultan Mehmet Han'ın torunuyum. Dahası var "Yeşil görmeyen gözler renk zevkinden mahrumdur" diyen Atatürk'ün yolundayım. Sizleri firmanızı da bu çizgide bulmak, bana inanılmaz bir onur verdi.

Bu duyarlı tutumunuzdan dolayı sizleri kutluyor, kazandığınız her kuruşun helal olduğunu haykırıyorum. İyi ki varsınız. Sizlere ve ekibinize çok teşekkür ediyorum.
Aziz Aslan
Kartal Cemevi Vakfı Başkanı / İstanbul


SU.

Hava, Toprak, Su. Doğal varlıklarımız. Bu üç unsur, tabiat anamızın olmazsa olmazları. Dünyamızda yaşam bunlarla olduğuna göre, insanoğlu da bu hayati üç unsuru, hayatı pahasına korumak mecburiyetindedir.

Günümüz dünyasına baktığımızda bu üç unsur acımazsızca kirletilmekte ve gelecek nesile en kötü ihanet yapılmaktadır. Böyle miras bırakılamaz.
Bu üç unsur insanoğluna tüm nimetleri sunarken, insanoğlunun bu acımasızlığına bir anlam vermekte güçlük çekiyorum.

Gelecekte de savaş çıkarsa, su ve açlıktan çıkacağını hesap edemeyen insanoğlu herhalde bilerek gelecek kara günlerini de bu üç unsuru kirleterek hazırlıyor demektir.

Her sene 5 Haziran Çevre Günü, Çevre Haftası adı altında kutlanır. Etkinlik yapılır. Ne yazık ki hepsi o gün yapılanla kalır.

Hâlbuki bu olay devamlılık ister. Eğitimde çevre ile ilgili konulara daha çok yer verilerek, gelecek nesil hiç olmazsa bizim gibi olmadan, çevresine sahip çıkmayı öğrenmiş olur. Gelecek nesile temiz bir toprak, hava, su bırakılarak daha sağlıklı bir toplum çevre ile dost olur.

Bu günlerde teknoloji bu kirliliği görüp, hele hele suda hızla gelişen mikrobik durum Waterbox firması tarafından görülüp, insanların hizmetine sunduğu su arıtma cihazlarının arıttığı suyu çekinmeden içilebilir duruma getirmiş olduğunu gördük ve biz vakfımızda cihazı kullanmaya başladık. Başladık diyorum çünkü Tübitak'a yaptırdığımız analiz sonucu bu karara vardık.

Bu cihazı herkese tavsiye ediyoruz.
Waterbox firmasına çalışmalarında başarılar diler, teşekkürlerimi sunarım.
Perihan ? Hasan Kalkandelen
İstanbul


Öncelikle sizlere sonsuz teşekkür ve minnetlerimi, eşim Perihan Hanım ile beraber sunmak istiyorum.
İsmim Hakan Kalkandelen. 10.05.2008'de, dostlarımın büyük çoğunluğunun kullandığı cihazınızı, yine bu cihazlardan birinin filtre değişimine gelen Hülya Güneş Hanım'ın; "Hasan Bey, cihazımızı kullanan bütün akrabalarınız sağlıklı su içiyor. Siz herhalde ailenizin sağlığını önemsemiyorsunuz" demesi ile, oracıkta hemen karar verip, Küp Model cihazınızı aldım.
Bu kararıma en çok sevinen eşim Perihan Hanım oldu. Oğlum yurtdışında olduğundan torunumuza bakıyor, en iyi bildiğimiz hazır sulardan alıyorduk. Kesin dönüş yaptığı zaman oğlumuzun evine de Waterbox alacağımızın sözünü verdik Hülya Hanım'a ve cihazınızı da herkese tavsiye etmeye başladık.Artık aile dostumuz haline de gelen Hülya Hanım, filtre değişim zamanlarında da gerekli hizmeti yaparak, ilgisini sürdürüyor.
Bir akşam telefonda Hülya Hanım; "Hasan Bey, Ocak ayı itibarı ile fiyat değişimi var. Oğlunuz henüz yurtdışından dönmedi mi?" diye sordu. Açıkçası biraz nazlandım, "fark etmez, daha sonra hallederiz" diyerek telefonu kapattım. Bu konuşmama eşim çok kızdı. Kredi kartımı ald??, gözlüklerini takıp Hülya Hanım'ı aradı. "Yaz Hülyacığım, kart numarasını, oğlumun adresini. Ben sana ve firmana güveniyorum. Haftaya Cumartesi gelip bağlasınlar" dedi.

Artık oğlum da evinde Waterbox kullanıyor. Emeği geçen, başta Hülya Hanım olmak üzere, tüm çalışanlara teşekkürlerimizi borç biliyoruz.

Saygılarımızla.